Simülatör uçaklarla uçuş deneyimi yaşayın

Mayıs ayı içinde birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerine eşsiz bir uçuş tecrübesi yaşatacak. Ziyaretçiler, ayaklarını yerden kesecek olan Turkish Aero Simülatörleri etkinliğine ücret ödemeden katılabilecek.

17.05.2023, İstanbul
ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilerini ‘uçurmaya’ hazırlanıyor.

Joystick, anahtarlar, pedallar ile havacılık tutkunlarını tatmin edecek fonksiyonlara sahip Turkish Aero Simülatörleri, 19-27 Mayıs tarihleri arasında hafta içi 13:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında Palladium AVM’nin zemin kat küre alanında yapışacak olan simülatör uçuş etkinliği, ziyaretçilere kaliteli VR görüntü sistemiyle tam bir kokpit deneyimi yaşatacak. F16, Cessna 182SP ve Topgun VR-Jet F18 uçaklarının simülatörlerinin yer alacağı etkinlikte ziyaretçiler hiçbir ücret ödemeden eşsiz anlara tanıklık edecek ve keyif dolu bir uçuş tecrübesi edinecekler.

Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi:
25 Eylül 2008 tarihinden itibaren İstanbul’un moda üssü olarak hizmet vermekte olan Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi, toplam 40 bin metrekarelik kiralanabilir alan üzerinde 190 mağazası, 5 kattan oluşan 2 bin 500 araç kapasiteli kapalı otopark alanı, geniş marka seçenekleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için çalışmaktadır. Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi, güçlü marka karması ve size kendinizi özel hissettirecek atmosferi ile haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır.

ECE Türkiye:
2000 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ECE Türkiye, yönetmekte olduğu yaklaşık 200 alışveriş merkezi ile AVM yönetimi alanında Avrupa’nın lider hizmet sağlayıcı firmalarından olan Alman ECE Marketplaces’e bağlı bir şirkettir. Bir yatırım ve tam kapsamlı hizmet firması olan ECE Türkiye, alışveriş merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, AVM ve mülk yönetimi, bütçeleme ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü tek elden sunmaktadır. Firma, bununla birlikte alışveriş merkezlerini bir platform olarak görmekte ve ortak çalışma alanları, sağlık ve kültür merkezleri, yeme-içme ve eğlence alanları veya marka showroom’ları gibi alışveriş harici branş ve fonksiyonları da entegre ederek bu kompleks yapıların çekim gücünü artırmaktadır. Türkiye’de 20, Avrupa’da ise 55 yıllık tecrübesi ile ECE, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, güçlü mağaza ve marka karması, profesyonel yaklaşım ve uzmanlığı, müşteri odaklı stratejisi ve yüksek performans bilinirliği ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.