Skechers’la Okula Dönüş Çok Rahat

Skechers birbirinden renkli ayakkabı seçenekleriyle okula dönüş dönemini çocuklar için eğlenceli ve rahat bir deneyime dönüştürüyor. Okula dönüş heyecanına konforu ve şıklığıyla eşlik eden Skechers’ın ayakkabı koleksiyonunda çocukların beğenisini kazanacak birçok ayakkabı seçeneği yer alıyor.

Hayatın her anına konfor katan Skechers, okula dönüş dönemini yeni çocuk koleksiyonuyla karşılıyor. Çocuklar için kolay giyilen, esnek bağcıklı ve ışıklı Skechers ayakkabılar, okulda, parkta veya spor yaparken çocukların rahat edebilmesine odaklanıyor. Koleksiyonda yer alan ayakkabı seçenekleri kolayca giyip çıkarılabilen cırt cırtlı ve nefes alan yapısıyla çocukların doyasıya eğlenmesini ve hareket etmesini sağlıyor.

Renkli, Capcanlı ve Enerji Dolu Ayakkabılar Çocukları Bekliyor

Okula dönüşü konforlu hale getiren çocuk koleksiyonunda çocukların renkli dünyasını yansıtan açma-kapama düğmesi bulunan ışıklı modeller ön plana çıkıyor. Büyük erkek çocuk koleksiyonunda ışıklı, keskin hatlara sahip, alev desenli modeller dikkat çekerken, küçük kız çocuklarının favorisi ise pembe renkleriyle dikkat çeken seçenekler oluyor. Büyük kız çocuk koleksiyonunda da renklerin etkisi hakim. Neon renkler, yıldız desenleri, ışıklı ve simli spor ayakkabı modelleri bu koleksiyonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Çocuk Koleksiyonunda Tekstil Ürünleri de Yer Alıyor

Çocukların renkli dünyasını yansıtan Skechers Çocuk Giyim Koleksiyonu 5-14 yaş arası çocuklar için tasarlanmış; tarz ve konforlu kapüşonlu üst, sweatshirt ve eşofman altı modelleri, eşofman takımları, yelekler ve montlardan oluşuyor.

Sürekli hareket halinde olan çocukların dinamizminden ilham alınarak tasarlanan ve organik pamuklu yapısıyla yoğun tempolarda çocuklara eşlik eden tişört modelleri, çocukların enerjisini yansıtıyor. Rahatlığı en trend renklerle harmanlayan eşofman takımları, okula dönen miniklerin eğlenceli anlarına eşlik etmeyi bekliyor.