Soğuyan Hava Destekçiniz: Zade Vital NİGEFIX Sprey

Hava değişimleri ve mevsim geçişlerinde yaşanan solunum yolu problemlerine karşı doğal destekçiniz Nigefix Sprey, bağımlılık yapmadan, rahat bir nefes almanızı destekliyor.

Çevresel alerjenlere karşı hassaslaşanların rahat nefes almasına yardımcı olan Zade Vital Nigefix Sprey, doğal bir destek olarak öneriliyor. Dört yaşından itibaren çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilen ve formülünde bulunan kaliteli doğal yağlar ile öne çıkan Nigefix Sprey, burun mukozasının neminin korunmasını destekliyor. Doğal olarak elde edilen Çörek otu yağı, Okaliptus yağı ve Tıbbi nane yağı ile birlikte özel bir formül olarak geliştirilen Nigefix Sprey, mevsim geçişlerinde sıklaşan polen ve tozlara karşı koruyucu olabiliyor. Uyku kalitesinin artmasına da yardımcı olan Nigefix Sprey, içeriğindeki Okaliptus ve Tıbbi nane yağıyla rahat nefes almaya da olanak sağlıyor.

Normal sağlığın korunmasını desteklerken uzun süreli kullanımlarda bağımlılık yapmayan Nigefix Sprey, istenilen süre ve sıklıkta kullanılabildiği gibi, dönemsel olarak sıklaşan burun akıntısı, burun kaşıntısı ve burun kuruluğu gibi sorunlarda tercih ediliyor.

Renklendirici içermeyen Nigefix Sprey, pratik kullanımı ile, toplu taşıma kullananlar veya kalabalık ortamlarda koruyucu önlem almak isteyenler tarafından öncelikle tercih ediliyor. Ağız hijyeni sağlamaya da yardımcı olan ürün, gün içerisinde ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabiliyor.

Zade Vital Nigefix Sprey: 79TL

Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin sağlıklı yaşam markasıdır. 134 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Şirketler Grubu’nun sağlık alanındaki yatırımı Zade Vital, 2012 yılında Ege Üniversitesi ARGEFAR (İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi) ile işbirliği içinde toplumla buluşmaya başlamıştır. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Güçlü Ar-Ge alt yapısı ile dünyaca bilinen vitaminleri, mineralleri ve bitkisel ekstreleri sağlıklı yağlarla formülize eden Zade Vital, alanında ilk ürünleri sunmaya devam etmektedir. Ürünler, Zade Vital Tesisleri’nde uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üretilmekte ve Türkiye genelinde 18.000’i aşkın eczanede, doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital; 11 farklı ürün kategorisi ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Şikago’da kurulan Zade Global Inc. şirketi ile dünyanın en büyük sağlıklı yaşam pazarlarından ABD’ye giren Zade Vital, dünya genelinde çalışmalarına hızla devam etmektedir.