TİP Başkanı Erkan Baş 6 Mayıs Cumartesi günü Poddy’de halkın sorularına yanıt veriyor

Herkesin özgürce ve her dilde sesini duyurabildiği global bir platform oluşturmak üzere kurulan çok sesli podcast uygulaması Poddy, 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü TİP Başkanı Erkan Baş’ı konuk ediyor. Poddy kullanıcıları uygulamada TİPSeninMeclisSenin etiketi ile mikro podcastler kaydederek Erkan Baş’a istediklerini soruyor.

Çok sesliliği odağa alan; siyasi görüş, düşünce ve ideoloji ayırt etmeden herkese sesini duyurma fırsatı vermeyi amaçlayan bir Poddy podcasti olan “Çok Sesli Stüdyo Seçim Özel” bölümünün ilk konuğu Erkan Baş, kullanıcıların seslendirdiği sorulara yanıt veriyor. Bu sayede de kendine Poddy aracılığı ile sesli sosyal medyada da yer buluyor.

Poddy Stüdyo’da yapılacak yayında Erkan Baş’a soru yöneltmek isteyen kullanıcılar iOS ya da Google Play Store’dan Poddy uygulamasını indirip hızlıca sorularını iletebilecekler.

Poddy, podcast alanında daha önce hayata geçirilmemiş yenilikçi özellikleriyle bir ilk. Fikirden geliştirmeye ve kullanıma açıldığı ana kadar üzerinde oldukça hassas bir şekilde çalışılan Poddy podcast alanında geleceği şekillendirecek yeniliklere imza atmaya odaklanıyor. En başından beri “yepyeni çok sesli podcast platformu” olarak tanımlanan Poddy’nin kullanıcı sayısı, yayına alındığı günden artmaya devam ederken; uygulamanın daha zengin özelliklere sahip olması ve ‘herkesin özgürce ve her dilde sesini duyurabildiği global bir platform’ olma hedefine ulaşmak üzere büyüme faaliyetlerini sürdürüyor.

Poddy sosyal medya hesapları:  
https://www.instagram.com/poddyturkiye/  
https://twitter.com/poddyturkiye  
https://www.linkedin.com/company/poddy/