Toptalent açıldı

Toptalent, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları liderleri ile iş birliği yaparak bu alanda kariyerlerini ilerletmek isteyenler için ‘ücretsiz sertifika programı’ sunan ‘Toptalent İnsan Kaynakları Okulu’ kurdu.

Türkiye’de ve dünyada şirketlerin işveren markalarını güçlendirerek en iyi yeteneklerle etkileşim kurmalarını ve onları kazanmalarını sağlayan Toptalent, farklı şirketlerle yarattığı ‘sertifikalı eğitim programlarıyla’, insan kaynakları sektörüne katkı sağlamaya ve sektörü şekillendirmeye devam ediyor. En iyi yeteneklerin kariyer platformu olan Toptalent, işverenlere, çalışanlara ve topluma katkıda bulunmak üzere yeni bir projeye imza atarak, Toptalent İnsan Kaynakları Okulu’nu kurdu. Toptalent İnsan Kaynakları Okulu, insan kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyen ve kariyer yapmak isteyen herkese ücretsiz sertifika programı sunuyor.

Toptalent İnsan Kaynakları Okulu’nun eğitim programı, Ak Gıda, Arçelik, BAT, BSH, DeFacto, Döhler, Fibabanka, Ford, İş Bankası, HSBC, P&G, TEİ gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları liderleri ile iş birliği içinde hazırlandı. Eğitim programında insan kaynakları alanında yeni başlayanlar için temel bilgiler, daha deneyimli profesyoneller için de ileri seviye bilgi ve iç görüler yer alıyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerini İK liderlerinin eğitim videolarını içeren projede, şimdilik 12 farklı başlıkta eğitim içeriği ücretsiz olarak öğrencilere ve genç profesyonellere sunulacak. Dijitalleşmeye, teknolojiye, eğitime ve gelişime yatırımlarıyla da öne çıkan Toptalent, yüzbinlerce gencin ve profesyonelin hayatına dokunacak. Eğitim videoları Toptalent’ın eğitim platformu olan Toptalent Business School web sitesinde herkese açık ve ücretsiz olarak yer alacak. Tüm modülleri tamamlayan öğrenciler Toptalent Başarı Sertifikası alacaklar.

‘İş dünyasının sürdürülebilirliğini güçlendiriyoruz’
toptalent.co kurucu ortağı Mehmet Aksu, konuyla ilgili olarak “İş dünyasının sürdürülebilirliğini güçlendirmek için her zaman sektörde çıtayı nasıl yukarı taşıyacağımızı düşünüp üzerimize düşenden fazlasını yapıyoruz. Türkiye’de Toptalent İnsan Kaynakları Okulu gibi girişimlerle işveren markasının, işe alımın ve insan kaynakları yönetiminin dinamiklerini değiştirmeye ve yeniden yaratmaya devam edeceğiz” değerlendirmesini yaptı. Toptalent İnsan Kaynakları Okulu’na bu linkten ulaşılabilecek.