Toshiba Multi Split Klima azaltılmış gürültü düzeyiyle sessizlik konforu sunuyor.

Sağlıklı, güvenli, sürdürülebilir ve akıllı iklimlendirme çözümleri konusunda öncü marka Toshiba, Multi Split Klima ürününün gelişmiş inverter sistemi ile enerji verimliliği sağlayarak faturaları düşük tutuyor. Azaltılmış gürültü düzeyiyle de sessizlik konforu sunuyor.
Toshiba, inverter multi split klima sistemini, yük verimliliği ve gürültü azaltma gibi iyileştirmelerle yeniledi. Basit, etkili ve tasarruflu bir konfor sunan yeni sistem, tüketicilere pek çok kolaylık sunuyor.
Her konuta uygun, her odada ayrı sıcaklık
Toshiba’nın, gelişmiş inverter multi split klima sistemi yüzde 21 daha az yer kaplıyor. Her türlü hava koşuluna uyumlu dış ünitesiyle de sınırlı alanı olan tüketicilere daha rahat kullanım imkânı sağlıyor. Kullanıldığı her odada farklı sıcaklık ayarının yapılmasını mümkün kılan inverter multi split klima sistemi, aynı zamanda azaltılmış gürültü düzeyi iyileştirme özelliği ile de daha sessiz bir ortam sağlayarak tüm kullanıcılar için konforu üst seviyeye çıkarıyor.
Yenilenen ve geliştirilen Toshiba inverter multi klima sistemi, enerji verimliliği sayesinde sağladığı tasarrufla da tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Kısmi yük soğutma verimliliğinde elde ettiği yüzde 30 artış ile elektrik faturalarında daha fazla tasarruf sağlıyor.
Sezgisel Toshiba Home AC Control uygulamasında bulunan Wi-Fi kontrolü, Google Home Assistant veya Amazon Alexa gibi yeniliklerle de kolay kullanım sağlıyor. Aynı zamanda Wi-Fi özelliğine eklenen yeni enerji izleme teknolojisiyle de odanın enerji harcamaları görülebiliyor. Ayrıca, kablosuz adaptörü sayesinde (Over-the-Air) servise gerek kalmadan yapılan güncellemelerle hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanıyor.