Tüm yaz maceralari için: Timberland Solar Wave St ayakkabı koleksiyonu

Timberland, bizi şehrin sokaklarından doğayla buluşacağımız rotalara götürmek için modern tarzı ve sıcak havalarda ultra konfor sağlayan hafif GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunu tanıttı. Uzayan günler ve ısınan havalarla birlikte outdoor macelar için ideal bir seçenek olarak öne çıkan Timberland’in hafif ve eko-inovatif GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonu ile bu yaz adımlarımız güneşi takip edecek!

Timberland, “Chase the Light” adını verdiği GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunu tanıttı. Bu koleksiyonda yer alan ayakkabılar modern tasarımı ve hafif yapısıyla yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan üç şeyi bir arada sunuyor: performans, konfor ve stil. Koleksiyonun yenilikçi tasarımı, sezon renkleri, hafiflik ve nefes alan dış taban özellikleri sayesinde tüm ihtiyacı karşılıyor.

Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş, şeker kamışı ve doğal kauçuk da dahil olmak üzere yüzde 75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemelerden elde edilmiş GreenStride™ taban teknolojisi ile hem adımları hem de gezegendeki ayak izini hafifletmeyi hedefliyor.

GreenStride™ Solar Wave ST Slip-On model erkek ayakkabılar ayağı kavrayan dış tabanı ve lastikli esnek formu sayesinde uzun yürüyüşler ve aktif sporlar için her adımda ihityaç duyulan dengeyi sağlayabiliyor. Bu ürün siyah ve bej renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. (1.999 TL).

Timberland GreenStride™ Solar Wave ST bağcıklı erkek spor ayakkabılar ise kavrayıcı dış tabanı sayesinde uzun yürüyüşler sırasında ayağa ekstra destek sunuyor. Hava alabilen dış yüzeyi

sıcak havalarda ayakların nefes almasını sağlarken, hafif yapısı sayesinde gün boyu kullanımda bile ultra konforu mümkün kılıyor. Bu model iki renk alternatifine sahiptir. (1.999TL).

Timberland hakkında: 
Timberland doğayla iç içe yaşam stilini destekleyen global bir markadır. Yeni nesillere ilham vererek çalıştıkları toplumları hareket geçirme, birlikte çalışma ve daha ileri taşıma misyonlarını sahiplenir. Merkezi Stratham, New Hampshire’da olan Timberland’in ayrıca Stabio, İsviçre ve Şanghay, Çin’de uluslararası merkezleri bulunmaktadır. 1973’te New England’ın zorlu hava koşulları için tasarlanan orijinal sarı botuyla tanınan marka günümüzde, doğanın tadını çıkarma ve doğayı koruma tutkusunu paylaşan insanlar için çevreye duyarlı inovasyonlarla tasarlanmış ve üretilmiş ayakkabı, tekstil ve aksesuar koleksiyonlarına sahiptir. Timberland® markasının merkezinde, daha yeşil bir geleceğin daha iyi bir gelecek olduğu inancı yer alır. Bu vizyonunu sorumlu üretim, doğayı koruma ve dünya genelindeki toplulukları güçlendirmeye yönelik adımlarıyla sağlar. Ürünlerinin 2030 yılına kadar doğa üzerinde net olumlu bir etki yaratması ve aldıklarından fazlasını geri verme konusunda cesur bir vizyona sahiptir. Timberland ürünleri, lider zincir mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Türkiye’de Vadistanbul, Capacity, Ankara Armada AVM ve Bursa Marka AVM’de bulunan mağazalarında da satılmaktadır. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com.tr adresini ziyaret ediniz. Timberland bir VF Corporation markasıdır.