Xiaomi 12T Pro ile çekilen belgesel yayınlandı!

Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner yenilikçi 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro kameraları karşısına geçti ve gençlere ilham veren hayat hikayesinin detaylarını paylaştı. Çocukluk günlerinden dünya şampiyonluğuna uzanan serüvenini anlatan Saygıner’e, hikayesinin vazgeçilmezi olan arkadaşları da eşlik etti. Doğduğu ve büyüdüğü Adapazarı’nda çekilen Semih Saygıner’in hikayesi izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Saygıner’ın hikayesini “anı mega yaşa” mottosuyla izleyicilerle buluşturan profesyonel düzeyde 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro, yüksek netlik, güçlü gece fotoğrafçılığı ve hızlı odaklama ile mükemmel görüntüler sunuyor. Tüm bunlar, çeşitli diğer optimizasyonlarla birlikte, düşük ışık koşullarında veya hızlı hareket eden nesneleri çekerken dahi odağı kaybetmeden ince ayrıntıların yakalanmasını sağlıyor.

Kamera, aynı zamanda porte çekmek için ideal olan büyük 1/1.22″ sensör boyutunun özelliklerini kullanabilen sensör içi 2 kat yaklaştırma özelliğine de sahip. Xiaomi ProCut ve Ultra burst ile Xiaomi 12T Pro, içeriği akıllıca kırpmaya ve oluşturmaya yardımcı oluyor. Xiaomi 12T, film yapımı yaratıcılığını ortaya çıkarmak için tam çözünürlüklü 8K video kaydı desteğine sahip.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=dgu4OUtfzjI

Künye:
Reklam veren: Xiaomi Türkiye
Pazarlama Müdürü: Fatih Mehmet Bilek
Kurumsal İletişim Müdürü: Erdem Yapıcı
Sanat Yönetmeni: Ozan Emre Duman
Proje: BITE Medya
Yapım: G11 Prodüksiyon
Yapımcı: Tayfun Söğütlü – Bilal Bağcı
Proje Yöneticisi: Ece Yılmaz
Yönetmen: Evren Dursun
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yazıcı
Kameraman: İlker Aksan, Fatih Atatunç
Kamera Asistanı: Özcan Oruç
Post Prodüksiyon: Onur Abalı
Ses: Alican Alperen Bulut
Proje Asistanları: Merve Demirler, Sena Sarı, Kanan Selimli
Afiş Tasarım: Serhan Soner Çağlayan

*Çekim esnasında ek ekipman kullanılmıştır.